- CAMERON SINO

Цена
€49 80 / 97 40 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
CS-BMU180PH
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
CS-BMU180PH
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 18 V |
| Волтаж | 18 V |
| Капацитет | 5000 mAh |
| Капацитет | 5000 mAh |
| Тегло | 0.64кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 5000 |
| Напрежение (V) | 18 V |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Съвместимо устройство | Градинска техника |
| Оригинална | Съвместима |
| Енергия (Wh) | 90 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 месеца |
| Тегло | 0.64кг |
Батерия за акумулаторен трион Bosch AdvancedCut 18 – 18V 5000mAh Li-Ion (Cameron Sino)
Подобрете вашия трион Bosch AdvancedCut 18 с тази резервна батерия от Cameron Sino с висок капацитет 5000mAh. Осигурява по-дълго време на работа и надеждна мощност, без нужда от често презареждане.
Ключови Предимства
- Удължено време на работа — С капацитет 5000mAh работите по-дълго без прекъсване. Идеална за големи проекти.
- Li-Ion технология — Лека и без ефект на паметта, осигурява постоянна мощност.
- Перфектна съвместимост — Проектирана специално за акумулаторни триони Bosch AdvancedCut 18, с безупречно прилягане и производителност.
- Икономична алтернатива — Висококачествена алтернатива на оригиналната батерия, която пести пари без компромис с надеждността.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Капацитет | 5000 mAh |
| Напрежение | 18 V |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Енергия | 90 Wh |
| Съвместимо устройство | Bosch AdvancedCut 18 акумулаторен трион |
| Гаранция | 12 месеца |
Какво има в кутията
- 1x Батерия (Cameron Sino CS-BMU180PH)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









