CS-BMU180PH
Li-ion
5000mAh / 90.00Wh
18.0V
Black
116.00 x 80.30 x 65.00mm
640.0g / 22.58oz
CS-BMU180PH
Li-ion
5000mAh / 90.00Wh
18.0V
Black
116.00 x 80.30 x 65.00mm
640.0g / 22.58oz
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Тип аксесоарАкумулатор
Тип аксесоарАкумулатор
Химически съставLithium
Химически съставLithium
Волтаж18 V
Волтаж18 V
Капацитет5000 mAh
Капацитет5000 mAh
Тегло0.64кг
АтрибутСтойност
Капацитет (mAh)5000
Напрежение (V)18 V
Съвместимо устройствоГрадинска техника
ОригиналнаСъвместима
Енергия (Wh)90 Wh
С инструментиНе
Гаранция (months)12 месеца
Тегло0.64кг
Батерия за акумулаторен трион Bosch AdvancedCut 18 – 18V 5000mAh Li-Ion (Cameron Sino)
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Напрежение18 V